243. Henry Redmore 1800-tal
Olja på duk
1800-tal
Bildmått 52x34 cm
skadad ram
Katalogen är under uppbyggnad.
Objekten läggs upp löpande fram till 15/2
Visning 17:e och den 18:e
1068236 500 kr
Sön 18 2024 -
1053856 000 kr
Sön 18 2024 -
1068235 500 kr
Sön 18 2024 -
95645 000 kr
Sön 18 2024 -
1068234 800 kr
Sön 18 2024 -
95644 600 kr
Sön 18 2024 -
1068234 400 kr
Sön 18 2024 -
1096284 200 kr
Sön 18 2024 -
1068233 600 kr
Sön 18 2024 -
84653 400 kr
Sön 18 2024
Visning 17:e och den 18:e kl 10-13.00 Barrsätragatan 22 Hovslätt
Önskas frakt så går det att lösa.