335. Blompiedestal
Rektangulär blompiedestal
med "guldförgyllda" ben
Samt marmorplattor
Färgbortfall, slitage
H 67 58x27cm
Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22
109570600 kr
Sön 12 2024 -
8793500 kr
Sön 12 2024 -
109570400 kr
Mån 06 2024 -
109628300 kr
Mån 06 2024 -
109570200 kr
Sön 05 2024