Ett par karmstolar Empirestil

1900-talets första hälft

Fina mässingsornament

Rygghöjd 93 br 55 Dj 63

Bruksslitage

Auktionen startar om 2 dagar 14 tim 12 maj 2024 18:00
Värdering 1 000 kr

  • 9564
    200 kr
    Fre 03 2024

Katalogen kommer uppdateras. Dom sista 20 utropen kommer under Fredagen

Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13.00 Barrsätragatan 22