9. Stilstolar Empire
Ett par karmstolar Empirestil
1900-talets första hälft
Fina mässingsornament
Rygghöjd 93 br 55 Dj 63
Bruksslitage
Auktionen startar om
2 dagar 14 tim
12 maj 2024 18:00
9564200 kr
Fre 03 2024
Katalogen kommer uppdateras. Dom sista 20 utropen kommer under Fredagen
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13.00 Barrsätragatan 22