303. Gustav Fogelberg
Stor målning, Rammått 183x100 cm
Olja på duk. "Snurren 1920"
Proveniens: Jönköpings köpmannaförening
1056986 500 kr
Mån 27 2023 -
93566 500 kr
Mån 27 2023 -
1056986 000 kr
Mån 27 2023 -
565 500 kr
Mån 27 2023 -
93565 000 kr
Mån 27 2023 -
565 000 kr
Mån 27 2023 -
93564 400 kr
Mån 27 2023 -
1056984 200 kr
Mån 27 2023 -
13254 000 kr
Mån 27 2023 -
1056983 800 kr
Mån 27 2023
Visning Lördag och Söndag kl.10-13.00
Barrsätragatan 22