595. Göran Findus Ekelund
4 st, Olja på pannå, signerade
Bild mått 55x46 cm
Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22
103007200 kr
Lör 11 2024