403. Herrbetjänt
Brevettato Italien, 1900-talets andra hälft,
märkt, bruksslitage
Höjd 100 cm
Bredd 40 cm
Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22
21400 kr
Sön 12 2024 -
107252300 kr
Lör 11 2024 -
8401200 kr
Tis 07 2024