292. Jussi Taipaleenmäki
Litografi, 87/98, Stilleben med citroner,
signerad
Bild mått 60x44 cm
Ram mått 73x59 cm
Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22