372. Lennart Joansson
Signerad "LJ", olja på duk, "Ole Dole Doff"
Bild mått 88x43 cm
Ram mått 95x49 cm
Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22