234. Mats Åke Bergström
Litografi, 12/50, Signerad
Bild mått 29x32 cm
Ram mått 42x46 cm
Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22