Litografi, 12/50, Signerad
Bild mått 29x32 cm
Ram mått 42x46 cm

Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.

Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22

Budgivning avslutad Avslutat rop
Värdering 500 kr