Olja på duk, 1800-tal, torrsprickor på ram
Ram mått 80x70 cm
Bild mått 57x47 cm

Auktionen startar om 2 dagar 10 tim 12 maj 2024 18:00
Värdering 800 kr

  • 109907
    200 kr
    Tis 07 2024

Katalogen kommer uppdateras. Dom sista 20 utropen kommer under Fredagen

Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13.00 Barrsätragatan 22