310. Spegel Knut Andersson
1900-talets första hälft, signerad ram, dekor av rönnbär med blad
Skulptör: Knut Andersson, Lidingö
70x62 cm
Katalogen är under uppbyggnad
Visning 31/3 kl. 10-13. 1/4 kl. 10-13
1767300 kr
Mån 01 2024 -
8761200 kr
Mån 01 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00