195. Allmogeskåp
Skåp 18/1900-tal
Nyckel saknas, Slitage
Bred 122 cm
Höjd 92 cm
Djup 35 cm
Katalogen är under uppbyggnad.
Objekten läggs upp löpande fram till 15/2
Visning 17:e och den 18:e
9852400 kr
Sön 18 2024 -
109803300 kr
Sön 18 2024 -
9852300 kr
Sön 18 2024 -
109803200 kr
Lör 17 2024
Visning 17:e och den 18:e kl 10-13.00 Barrsätragatan 22 Hovslätt
Önskas frakt så går det att lösa.