304. Hilding Rösiö
Olja på duk.
Motiv från stadsparken 1930.
Proveniens. JKPG Köpmannaförening
Rammått 120x78 cm
Bildmått 109x53 cm
109564900 kr
Mån 27 2023 -
107291800 kr
Mån 27 2023 -
109564700 kr
Mån 27 2023 -
107291600 kr
Mån 27 2023 -
109564500 kr
Mån 27 2023 -
985400 kr
Mån 27 2023 -
105042300 kr
Sön 26 2023 -
107024200 kr
Mån 20 2023
Visning Lördag och Söndag kl.10-13.00
Barrsätragatan 22