50. Skåp 1900-talets första hälft
Bemålad
3 dörrar bakomliggande hyllor
Höjd 175 cm, 52 djup, Bredd 130 cm
Proveniens: Göta Hovrätt, Jönköping
Budgivning avslutad Avslutat rop
- 1096223 000 kr
Mån 27 2023 - 8032 800 kr
Sön 26 2023 - 2312 600 kr
Sön 26 2023 - 8032 400 kr
Sön 26 2023 - 100172 200 kr
Sön 26 2023 - 2312 200 kr
Sön 26 2023 - 100171 600 kr
Sön 26 2023 - 8031 500 kr
Sön 26 2023 - 100171 100 kr
Lör 25 2023 - 8031 000 kr
Lör 25 2023
Visning Lördag och Söndag kl.10-13.00
Barrsätragatan 22