179. Byrå 1700-tal
1700-talets mitt, 3 lådor, beslag i mässing, bytt låskolv, Utdragbar skiva
Höjd 73 cm
Bredd 101 cm
Djup 59.5 cm
733 000 kr
Mån 01 2024 -
1022402 800 kr
Mån 01 2024 -
732 600 kr
Mån 01 2024 -
1096222 400 kr
Mån 01 2024 -
732 200 kr
Mån 01 2024 -
1096222 000 kr
Mån 01 2024 -
731 900 kr
Mån 01 2024 -
1022401 800 kr
Mån 01 2024 -
731 800 kr
Mån 01 2024 -
1022401 700 kr
Mån 01 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00