198. Rokokobyrå 1700-tal
Byrå 1700-tal 3-lådig
fanerad valnöt. Beslag av mässing
Fanerskador, slitage, torrsprickor
Höjd 73 cm
105x49 cm
1096282 400 kr
Sön 12 2024 -
1057672 200 kr
Sön 12 2024 -
1062912 000 kr
Tors 09 2024 -
731 900 kr
Tors 09 2024 -
1062911 800 kr
Sön 28 2024 -
1032791 700 kr
Lör 27 2024 -
1062911 600 kr
Lör 27 2024 -
1032791 500 kr
Lör 27 2024 -
106291800 kr
Lör 27 2024 -
107971700 kr
Lör 27 2024