459. Salsskåp 1800-tal
Almoge, åldersrelaterat slitage,
bakomliggande trähyllor, 2 delat
Höjd 198 cm
Djup 51 cm
Bredd 124 cm
Katalogen är under uppbyggnad
Visning 31/3 kl. 10-13. 1/4 kl. 10-13
1022402 400 kr
Mån 01 2024 -
732 200 kr
Mån 01 2024 -
1022402 000 kr
Mån 01 2024 -
731 900 kr
Mån 01 2024 -
1022401 800 kr
Mån 01 2024 -
731 700 kr
Mån 01 2024 -
1022401 600 kr
Mån 01 2024 -
87481 500 kr
Mån 01 2024 -
1022401 100 kr
Mån 01 2024 -
1096281 000 kr
Mån 01 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00