315. Skåp 1800-tal
2-delat vitmålat, Tre lådor i nederdel
Samt pardörrar i den övre. Åldersslitage
Renoverat,Kompletterat H 202 br 110 dj 47
Katalogen är under uppbyggnad.
Objekten läggs upp löpande fram till 15/2
Visning 17:e och den 18:e
102626800 kr
Sön 18 2024 -
107315700 kr
Sön 18 2024 -
102626600 kr
Sön 18 2024 -
109628500 kr
Sön 18 2024 -
102626200 kr
Tors 15 2024
Visning 17:e och den 18:e kl 10-13.00 Barrsätragatan 22 Hovslätt
Önskas frakt så går det att lösa.