405. Takfotogenlampa
Elektrifierad fotogenlampa, 1900-tal
6 st ljusarmar och 1 ljuspunkt
Höjd ca 120 cm
Diameter ca 50
Litet nagg på glaskupa
Katalogen är under uppbyggnad.
Objekten läggs upp löpande fram till 15/2
Visning 17:e och den 18:e
107315200 kr
Sön 18 2024
Visning 17:e och den 18:e kl 10-13.00 Barrsätragatan 22 Hovslätt
Önskas frakt så går det att lösa.