511. Byrå 1700-tal
1700-talsbyrå med
fina beslag. Fanerskador
Slitage. H 86 116x64
Katalogen kommer uppdateras löpande med fler objekt.
Visning 11/5 och 12/5 klockan 10-13 Barrsätragatan 22
98575 000 kr
Sön 12 2024 -
95644 800 kr
Sön 12 2024 -
98574 600 kr
Sön 12 2024 -
95644 400 kr
Sön 12 2024 -
98574 200 kr
Sön 12 2024 -
95644 000 kr
Sön 12 2024 -
98573 800 kr
Sön 12 2024 -
95643 600 kr
Sön 12 2024 -
1095703 600 kr
Sön 12 2024 -
95643 400 kr
Sön 12 2024