9. Stilstolar Empire
Ett par karmstolar Empirestil
1900-talets första hälft
Fina mässingsornament
Rygghöjd 93 br 55 Dj 63
Bruksslitage
9564500 kr
Sön 12 2024 -
109570500 kr
Sön 12 2024 -
9564400 kr
Sön 12 2024 -
109570300 kr
Sön 12 2024 -
9564200 kr
Fre 03 2024