Ett par karmstolar Empirestil

1900-talets första hälft

Fina mässingsornament

Rygghöjd 93 br 55 Dj 63

Bruksslitage

Budgivning avslutad Avslutat rop
Värdering 1 000 kr

  • 9564
    500 kr
    Sön 12 2024
  • 109570
    500 kr
    Sön 12 2024
  • 9564
    400 kr
    Sön 12 2024
  • 109570
    300 kr
    Sön 12 2024
  • 9564
    200 kr
    Fre 03 2024