302. Skåp 1800-tal
1800-tals skåp. 3 dörrar. Bakomliggande hyllplan
Proveniens: Göta Hovrätt Jönköping
Bredd 194 cm
Höjd 175 cm
Djup 50 cm
Budgivning avslutad Avslutat rop
- 2311 600 kr
Sön 26 2023 - 1096281 500 kr
Sön 26 2023 - 2311 500 kr
Sön 26 2023 - 1096281 200 kr
Sön 26 2023 - 2311 100 kr
Sön 26 2023 - 109628700 kr
Sön 26 2023 - 105433600 kr
Sön 26 2023 - 7954600 kr
Sön 26 2023 - 105433500 kr
Sön 26 2023 - 7954400 kr
Sön 26 2023
Visning Lördag och Söndag kl.10-13.00
Barrsätragatan 22