2 st, olja på duk, signerade,

"Vid spisen", "Kväll"

Rammått 31x26 cm

Bild mått 26x22 cm

Budgivning avslutad Avslutat rop

  • 107653
    400 kr
    Sön 10 2024
  • 8785
    300 kr
    Sön 10 2024
  • 107653
    300 kr
    Sön 10 2024
  • 8785
    200 kr
    Sön 03 2024

Utlämning sker 09:00-17:00 Mån-Fre 11/11-15/11

Lunchstängt 12:00-13:00