2 st, olja på duk, signerade,
"Vid spisen", "Kväll"
Rammått 31x26 cm
Bild mått 26x22 cm
Utlämning sker 09:00-17:00 Mån-Fre 11/11-15/11
Lunchstängt 12:00-13:00