338. Blompiedestal
1900-talets första hälft
Förgylld med marmor
Plattor H71cm 25x25
Katalogen är under uppbyggnad
Visning 31/3 kl. 10-13. 1/4 kl. 10-13
109907300 kr
Lör 30 2024 -
109570200 kr
Ons 27 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00