277. Carl Wadell
Porträtt av Oscar ll
Signerad och daterad C G Wadell 1900
Olja på duk
Bildmått 60x80 cm
Rammått 82x102 cm
Katalogen uppdateras löpande fram till den 13/9
Budgivning avslutad Avslutat rop
Bevakningspris uppnått- 1053851 700 kr
Sön 15 2024 - 1099311 600 kr
Lör 14 2024 - 1068421 500 kr
Lör 14 2024 - 1099311 400 kr
Lör 14 2024 - 1068421 300 kr
Fre 13 2024 - 1099071 200 kr
Fre 13 2024 - 1068421 100 kr
Fre 06 2024 - 1061481 000 kr
Fre 06 2024 - 106842900 kr
Fre 06 2024 - 106148800 kr
Fre 06 2024