222. Claes Oldenburg
Litografi, Signerad och numrerad 8/100
Bild mått 76x57 cm
Ram mått 79x69 cm
Katalogen är under uppbyggnad
Visning 31/3 kl. 10-13. 1/4 kl. 10-13
102782600 kr
Mån 01 2024 -
207500 kr
Mån 01 2024 -
102782500 kr
Mån 01 2024 -
207400 kr
Sön 31 2024 -
109273300 kr
Sön 31 2024 -
207200 kr
Mån 25 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00