Jacob Sjölin, fällbord, fanerad alrot, (Mästare i köping å Kungsör 1767-1785) Stämplad JAC SIÖLIN, Köping Kungsör N:o 554

Diameter 81 cm

Höjd 66 cm

Bruksslitage

Objektet avslutas Ingen sluttid 30 november -1 00:00
Värdering 3 000 kr

  • Inga bud att visa