Olja på duk, signerad
Bild mått 60x50
Ram mått 70x60

Budgivning avslutad Avslutat rop
Värdering 600 kr

  • 105087
    600 kr
    Sön 12 2024
  • 109999
    500 kr
    Sön 12 2024
  • 105087
    400 kr
    Sön 12 2024
  • 109999
    300 kr
    Tors 02 2024
  • 107596
    200 kr
    Lör 27 2024