242. James Coignard
Carborundumetsning,
signerad och numrerad 63/75
Blad mått 90x62 cm
Ram mått 105x75 cm
Katalogen är under uppbyggnad
Visning 31/3 kl. 10-13. 1/4 kl. 10-13
105326800 kr
Mån 01 2024 -
106017700 kr
Mån 01 2024 -
105326600 kr
Mån 01 2024 -
21600 kr
Mån 01 2024 -
105326500 kr
Mån 01 2024 -
109628400 kr
Sön 24 2024 -
108099300 kr
Sön 24 2024 -
109628200 kr
Lör 23 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00