322. Jan Johansson
Glasskulptur, Orrefors
Signerad och numrerad
Höjd 34,5 cm
Katalogen uppdateras löpande fram till den 13/9
1102771 300 kr
Sön 15 2024 -
1060171 200 kr
Sön 15 2024 -
1102771 100 kr
Sön 15 2024 -
1060171 000 kr
Sön 15 2024 -
110277900 kr
Sön 15 2024 -
106017800 kr
Sön 15 2024 -
110277700 kr
Sön 15 2024 -
107193600 kr
Fre 13 2024 -
102946600 kr
Fre 13 2024 -
107193500 kr
Mån 09 2024