241. Karl-Åke Nyström
Olja på duk, signerad
Bild mått 134x110 cm
ram mått 140x115 cm
Katalogen är under uppbyggnad
Visning 31/3 kl. 10-13. 1/4 kl. 10-13
109513200 kr
Sön 31 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00