521. Kosta Boda "Clayton"
"Clayton", Signerade,
Rutslipad dekor på rund fot, 1900-talets andra hälft
11 Vinglas
7 Likörglas
Katalogen uppdateras löpande fram till den 13/9
107784300 kr
Sön 15 2024 -
109168200 kr
Lör 14 2024