579. Paul Ravning
Olja på duk signerad
Bildmått 72x54
Rammått 86x67
Visning 14/9 och 15/9 mellan kl. 10-13 Barrsätragatan 22 Hovslätt
Kompletteringar med text och bild kan förekomma under Fredagen.
109907200 kr
Fre 13 2024