478. Richard Davies Carlyle
"Miami Beach" litografi, 3/10,
signerad, numrerad,
Bild mått 102x72 cm
Ram mått 106x78 cm
Katalogen är under uppbyggnad
Visning 31/3 kl. 10-13. 1/4 kl. 10-13
207300 kr
Mån 01 2024 -
102474300 kr
Mån 01 2024 -
207200 kr
Sön 31 2024
Utlämning Tisdag-Torsdag mellan 9-12.30 samt 13.30-17.00
Fredag 9-15.00
Vecka 15 Måndag, Tisdag 9-12,30 samt 13.30-17.00