Olja på duk
Signerad och daterad 1921
Bildmått 45x55 cm
Rammått 66x76 cm
Katalogen är under uppbyggnad. Så fler objekt och bilder kommer ut löpande.
Utlämning sker 09:00-17:00 Mån-Fre 11/11-15/11
Lunchstängt 12:00-13:00