437. Stilgrupp
Soffa, 3 st stolar och bord,
1900-talets första hälft,
bruksslitage
Katalogen uppdateras löpande fram till den 13/9
1072091 100 kr
Lör 14 2024 -
1096281 000 kr
Lör 14 2024 -
107209700 kr
Lör 14 2024 -
105043600 kr
Fre 13 2024 -
73500 kr
Fre 13 2024 -
105043400 kr
Tors 12 2024 -
109570300 kr
Tors 12 2024 -
105043200 kr
Ons 11 2024