85. Vicke Lindstrand
Golvvas Upsala-Ekeby 1940/50-tal
Lergods, Blåtonad glasyr
Djupstämplad V.L
Höjd 45 cm
Liten glasyrskada. Se bild
Budgivning avslutad Avslutat rop
- 421 600 kr
Sön 10 2024 - 1096281 500 kr
Sön 10 2024 - 421 300 kr
Sön 10 2024 - 1104491 200 kr
Lör 09 2024 - 1076531 100 kr
Lör 09 2024 - 421 000 kr
Tis 05 2024 - 211 000 kr
Tis 05 2024 - 42900 kr
Tis 05 2024 - 21800 kr
Tis 05 2024 - 42700 kr
Tis 05 2024
Utlämning sker 09:00-17:00 Mån-Fre 11/11-15/11
Lunchstängt 12:00-13:00