305. Gösta Bertilsson
Aquarellgouach på baksidan av ett frimärke.
Signerad och daterad
Rammått ca 10x13 cm
Bruksg, Kungsgatan Huskvarna
Katalogen uppdateras löpande fram till den 13/9