309. 1700-tal, byrå
Rokokobyrå 1700-tal
Fanerad valnöt
3 lådor
Slitage, fanerskador, torrsprickor
105x49 cm, Höjd 73
Katalogen uppdateras löpande fram till den 13/9
Budgivning avslutad Avslutat rop
- 88062 200 kr
Sön 15 2024 - 1073742 000 kr
Sön 15 2024 - 76951 900 kr
Sön 15 2024 - 1073741 800 kr
Sön 15 2024 - 76951 700 kr
Sön 15 2024 - 1073741 600 kr
Fre 13 2024 - 1096281 500 kr
Fre 13 2024 - 1073741 100 kr
Fre 13 2024 - 1095701 000 kr
Fre 13 2024 - 1073741 000 kr
Fre 13 2024