499. Michael Qvarsebo
Olja på pannå signerad.
Baksida text M Qvarsebo
Fragment av Mona lisa
1979
Bildmått 25,5x23cm
Rammått 44x44cm
Katalogen uppdateras löpande fram till den 13/9
85252 000 kr
Sön 15 2024 -
211 900 kr
Sön 15 2024 -
85251 800 kr
Sön 15 2024 -
211 700 kr
Sön 15 2024 -
85251 600 kr
Sön 15 2024 -
1096281 600 kr
Sön 15 2024 -
85251 500 kr
Sön 15 2024 -
1096281 400 kr
Sön 15 2024 -
85251 300 kr
Sön 15 2024 -
1096281 200 kr
Sön 15 2024